Spawacz 131 MIG

Wanroij €13.75 40 godzin Metal V-002503
Spawanie blach z aluminium
Bon paliwowy
Oferta pracy Spawacz 131 MIG Wanroij

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Spawanie blach aluminiowych metodą 131 MIG.
  • Praca wykonywana w oparciu o rysunek techniczny także przy pracach monterskich.
  • Zakres grubości spawanych elementów od 1mm-12mm.

Firma zajmuje się produkcją zabudów , wind samo załadowczych dla pojazdów ciężarowych wykonanych z aluminium. Proces spawania odbywa się metodą 131 MIG. Gotowe zabudowy są wykorzystywane do transportu zwięrząt.

Benefity

Co oferujemy
  • Wynagrodzenie 550 e netto / 40h - kwota podana po wszelkich odtrąceniach.
  • Możliwość wypracowywania nadgodzin - do 15h tygodniowo.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę managera.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.
  • Refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość rysunku technicznego na poziomie dobrym.
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Uprawnienia spawalnicze 131 MIG aluminium.
  • Wiedza techniczna o aluminium.
  • Doświadczenie jako spawacz 131 MIG aluminium minimum 3 lata.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Marcin Giergiel

Rekruter