Operator frezarki CNC

Breda €12.5 40 godzin Metal V-002686
Praca dla specjalistów
Bon paliwowy
Oferta pracy Operator frezarki CNC Breda

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Obsługa frezarek CNC ze sterowaniem Fanuc.
  • Praca z frezarkami 3 i 5-osiowymi.
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów.
  • Rozwiązywanie problemów.
  • Zgłaszanie błędów.

W naszych zakładach produkujemy trudno dostępne zawory z szerokiej gamy materiałów egzotycznych. Nasze zawory są wykonywane na zamówienie i według ściśle określonych specyfikacji. Specjalizujemy się w pracy na podstawie niestandardowych projektów, wytwarzając zawory wysokiej jakości, szybko i skutecznie.

Benefity

Co oferujemy
  • 500- euro netto/40h (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie).
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100€ netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100€ gdy przepracuje 400 h.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC.
  • Komunikatywnej znajomość j. angielskiego.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Izabela Majewska-Szuła

Rekruter