Pracownik stoczniowy

Lemmer €13 40 godzin Technika i instalacja V-002898
Buduj statki w zgranym teamie
Bon paliwowy
Oferta pracy Pracownik stoczniowy Lemmer

Opis stanowiska

  • Obróbka materiału: nawiercanie, cięcie, gwintowanie, szlifowanie.
  • Wykonywanie penetracji i przygotowanie elementów stalowych pod dalsze montaże.
  • Przepalanie przy użyciu palnika.

Grupa VEKA jest dynamiczną prywatną firmą, która od 30 lat stała się międzynarodowym graczem w branży stoczniowej. Dzięki kilku stoczniom w Holandii i za granicą firma specjalizuje się w rozwoju, budowie i sprzedaży szerokiej gamy statków.Do tej pory VEKA Group zbudowało ponad setki statków.

Benefity

Co oferujemy
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie 520 euro netto/tydz. przy 40h pracy w tygodniu
  • Opiekę koordynatora
  • Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów: rozliczeń, pasków wypłat, jarografów
  • Stabilne zatrudnienie w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiającym bezproblemową komunikację (warunek konieczny).
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu VCA (nie jest to koniecznością).
  • Prawo jazdy kat.B.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Mateusz Bajor

Rekruter