Brygadzista/Planista działu spawalni

Heteren €16.25 40 godzin Metal V-003122
Planowanie i zarządzanie produkcją w firmie
Bon paliwowy
Oferta pracy Brygadzista/Planista działu spawalni Heteren

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Organizacja i zarządzanie procesem produkcyjnym.
  • Nadzór nad efektywnością produkcji, realizacja założonych celów produkcyjnych.
  • Inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających proces produkcyjny.
  • Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, racjonalnego wykorzystania materiałów, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur.
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP.
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Firma zajmuje się produkcją ciężkich konstrukcji wykonanych ze stali czarnej . Proces spawania odbywa się metodą MAG 135 .

Benefity

Co oferujemy
  • Wynagrodzenie 650 e netto / 40h - kwota podana po wszelkich odtrąceniach.
  • Możliwość wypracowania nadgodzin oraz pracy w soboty.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę managera.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez  internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.
  • Refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Ważny certyfikat MAG 135 ISO 9606-1.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zarządem firmy.
  • Doświadczenie jako brygadzista działu spawalni.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem od 6-30 pracowników.
  • Bardzo wysokie umiejętności planowania produkcji i terminowa realizacja zleceń.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Marcin Giergiel

Rekruter