Inżynier mechanik - maszyny litograficzne

Veldhoven €20 40 godzin Inżynieria V-006740
Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferta pracy Inżynier mechanik - maszyny litograficzne Veldhoven

Opis stanowiska

  • Instalowanie w miejscu wyznaczonym przez klienta maszyn litograficznych, zgodnie z specyfiką i uwzględnieniem polityki jakości i oczekiwań firmy.
  • Montaż, regulacja, uruchomienie kompletnej maszyny.
  • Zainstalowanie sprzętu ASML (NXE) , w tym sprzęt z nowymi funkcjami, systemy prototypowe.
  • Diagnozowanie usterek i naprawa maszyn.
  • Udzielanie profesjonalnego wsparcia w zakresie funkcjonowania maszyn.
  • Wypełniania obowiązków administracyjnych, w tym pisemne zgłoszenia zastrzeżeń. AIR, przekazywanie, raportowanie postępów.
  • Przygotowywanie pisemnych raportów technicznych, jeśli jest to wymagane.
  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie awarii systemu. Uwaga: wykorzystanie własnej wiedzy systemowej i technik inżynieryjnych, w tym kontaktowanie się z pomocą techniczną producentów zewnętrznych, jeśli jest to wymagane.
  • Możliwość pracy w elastycznych modelach zmianowych w Veldhoven i u klienta.
  • Realizowanie prac w delegacjach – około 70%.

Międzynarodowa firma, lider produkcji maszyn litograficznych o zasięgu globalnym z zespołem ponad 24 900 osób i 118 różnych narodowości. Działalność firmy obejmuje Europę, Azję i Stany Zjednoczone. Fabryka EUV (EF) produkuje elementy płytek najnowszej generacji. W tej fabryce Inżynieria Produkcji (EF PS PE) stale dostosowuje, optymalizuje i wspiera procesy produkcyjne.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (również język techniczny).
  • Zobowiązanie do zatrudnienia przez co najmniej 3 lata.
  • W przypadku braku pracy za granicą inżynier zostanie zobowiązany do pomocy fabryce w montażu, paczkowaniu (montaż/demontaż + przygotowanie do wysyłki).
  • Wykształcenie wyższe techniczne: mechatronika, budowa maszyn.
  • Praktyczne doświadczenie w zaawansowanym technologicznie środowisku produkcji lub obsługi klienta, np. elektronika, inżynieria mechaniczna, mechatronika, przemysł lotniczy i motoryzacyjny.
  • Preferowane doświadczenie z zakresu mechaniki ogólnej i precyzyjnej.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Tomasz Sajkiewicz

Rekruter