Inżynier Technik - instalator maszyn - TF

Veldhoven €20 40 godzin Inżynieria V-006743
Oferta z wymaganym językiem angielskim
Oferta pracy Inżynier Technik - instalator maszyn - TF Veldhoven

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie do instalacji maszyn w Veldhoven, wykrywanie problemów związanych z jakością w fabryce, przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań. Nadzorowanie postępu instalacji w miejscu wyznaczonym przez klienta.
  • Koordynowanie instalacji wszystkich typów systemów litograficznych DUV.
  • Raportowanie postępu produkcji i montażu: Opracowanie i dostosowanie planów dziennych, zarządzanie wsparciem technicznym, zapewnianie jasnego opisu problemów związanych z obsługą linii, reprezentowanie fabryki w spotkaniach z klientami.
  • Praca niezależna w lokalnych biurach i siedzibach klientów, głównie w trybie dziennej zmiany, nadzorowanie prac inżynierów pracujących na różnych zmianach (Harmonica B + 7x24).
  • Oddelegowanie i podróże służbowe w ilości do 50% czasu.
  • Monitorowanie pracy tworzonych maszyn podczas ostatnich 5 tygodni fazy testowej, aż do zainstalowania na miejscu klienta.
  • Praca w związku z tym będzie wiązała się z podróżami z maszyną na miejsca montażu wyznaczonego przez klienta i nadzorowanie procesu instalacji aż do momentu przekazania do działu obsługi klienta.

Międzynarodowa firma, lider produkcji maszyn litograficznych o zasięgu globalnym z zespołem ponad 24 900 osób i 118 różnych narodowości. Działalność firmy obejmuje Europę, Azję i Stany Zjednoczone. Fabryka EUV (EF) produkuje elementy płytek najnowszej generacji. W tej fabryce Inżynieria Produkcji (EF PS PE) stale dostosowuje, optymalizuje i wspiera procesy produkcyjne.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich (możliwość kontraktu bezpośredniego).
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Wymagane wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, mechaniki, mechatroniki, budowy maszyn.
  • Znajomość systemu ASML.
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami.
  • Umiejętność raportowania postępów prac.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (również język techniczny).
  • Kierowanie zespołem wysoko wykształconych inżynierów instalatorów.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Tomasz Sajkiewicz

Rekruter