Inżynier produkcji

Veldhoven €20 40 godzin Inżynieria V-006744
Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferta pracy Inżynier produkcji Veldhoven

Opis stanowiska

Jako inżynier produkcji systemów próżniowych EF PS zakres prac koncentruje się na montażach części do systemów próżniowych i wypełniania etapów w procesie produkcyjnym maszyn NXE. Wiedza na temat próżni jest potrzebna na wielu etapach montażu. Jako inżynier produkcji Twoje działania będą ukierunkowane na 4 głównych czynnikach:
  • Zmniejszenie czasu cyklu produkcji.
  • Obniżenie kosztów.
  • Zwiększenie efektywności prac.
  • Polepszeniu jakości.
Jako inżynier produkcji będziesz odpowiedzialny za:
  • Ciągłe dostosowywanie schematów przebiegu procesów, tras, parametrów i wskaźników produkcji.
  • Analizę procesu produkcyjnego (czas cyklu i godziny pracy), wykazywanie problemów strukturalnych i wąskich gardeł, opracowywanie sugestii ulepszeń - inicjowanie ich wdrożenia, często w ścisłej współpracy z otaczającymi działami, takimi jak dział rozwoju, dostaw i obsługi klienta.
  • Przyczynianie się do szybkiego rozwiązania złożonych usterek.
  • Wykorzystywanie swojej wiedzy na temat projektów rozwoju produktu lub procesu, aby przewidzieć problemy produkcyjne na etapie projektowania i poprawienie produktywności produktu.

Międzynarodowa firma, lider produkcji maszyn litograficznych o zasięgu globalnym z zespołem ponad 24 900 osób i 118 różnych narodowości. Działalność firmy obejmuje Europę, Azję i Stany Zjednoczone. Fabryka EUV (EF) produkuje elementy płytek najnowszej generacji. W tej fabryce Inżynieria Produkcji (EF PS PE) stale dostosowuje, optymalizuje i wspiera procesy produkcyjne.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich (możliwość kontraktu bezpośredniego).
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Stawkę w zależności od doświadczenia 3000 - 3500 euro brutto/miesiąc
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Wymagane wykształcenie wyższe z zakresu inżynier produkcji, elektroniki, mechaniki, mechatroniki, budowy maszyn.
  • Znajomość Lean Manufacturing.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym z zaawansowanymi technologicznie produktami i złożonymi procesami produkcyjnymi, najlepiej w środowisku montażu maszyn.
  • Mile widziane doświadczenie w dziedzinie technicznej inżynierii produkcji i metodologii jakości, takich jak statystyczna kontrola procesu i FMEA.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (również język techniczny).
  • Kierowanie zespołem wysoko wykształconych inżynierów instalatorów.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Tomasz Sajkiewicz

Rekruter