Spawacz MIG / TIG

't Zand €13.5 40 godzin Metal V-006764
Spawanie zbiorników ze stali nierdzewnej metodami MIG / TIG
Oferta pracy Spawacz MIG / TIG 't Zand

Opis stanowiska

  • Spawanie zbiorników wielkogabarytowych ze stali nierdzewnej MIG/TIG
  • Praca wykonywana w oparciu o rysunek techniczny.
  • Zakres grubości spawanych elementów od 3mm-30mm.
  • 70 % MIG / 30% TIG

Firma projektująca i budująca zbiorniki wysokociśnieniowe do przechowywania i transportu różnych materiałów dla różnych gałęzi przemysłu.

Wykonują zamówienia zgodnie ze specyfikacjami klienta i międzynarodowymi przepisami. Proces spawania odbywa się metodami MIG i TIG.

Benefity

Co oferujemy
  • Wynagrodzenie 540 e netto / 40h - kwota podana po wszelkich odtrąceniach.
  • Możliwość wypracowywania nadgodzin - do 10h tygodniowo.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę managera.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.
  • Refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość rysunku technicznego na poziomie dobrym.
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Uprawnienia spawalnicze.
  • Wiedza techniczna o stali nierdzewnej.
  • Doświadczenie jako spawacz 141 TIG /131 MIG RVS minimum 5 lat.
  • Prawo jazdy kategoria B.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Adam Machowski

Rekruter