Kurka wodna! Ale praca!

Nijkerk €11.63 38 godzin Produkcja V-009348
Wkurz weganina, on nad sałatą litości ni ma
Oferta pracy Kurka wodna! Ale praca! Nijkerk

Opis stanowiska

Kurka wodna! Jest praca nie tylko na wakacje! Przygotuj kurczaka na obiad i kolacje.

Twoje zadania:

  • Kurczaczki do paczki - Pakuj filety jakbyś robił to od zawsze
  • Układaj na tacki - równo, jak w Tetrisie,
  • Polędwiczka czeka, potrzebuje do obróbki człowieka.

To właśnie tutaj przygotowywane są pyszne polędwiczki i piersi z kurczaka, które później lądują na stołach, grillach i finalnie w żołądkach. :) Firma jest pierwszym etapem podróży drobiowych przekąsek, które następnie zapewniają niezapomniane doznania smakowe milionom europejskich amatorów drobiu.

Benefity

Co oferujemy
  • Oferta bez stawki wiekowej.
  • W zależności od działu dodatek w wysokości 12,5% do każdej godziny co daje stawkę 11,63 euro/h.
  • Oferta z możliwością wyjazdu na okres minimalny już od 10 tygodni.
  • Możliwość wyjazdu w parach.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość długoterminowej współpracy!

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Prawo jazdy kat.B. mile widziane.
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Alicja Fiacek

Rekruter