Operator robota spawalniczego

Nijkerk €12 40 godzin Metal V-010644
Panasonic, OTC, ABB
Oferta pracy Operator robota spawalniczego Nijkerk

Opis stanowiska

  • Samodzielna obsługa robota spawalniczego Panasonic/OTC/ABB
  • Wprowadzanie drobnych poprawek spawalniczych.
  • Mile widziana umiejętność spawania ręcznego- czasami potrzebne są poprawki po robocie.

Firma Covebo o ugruntowanej pozycji na rynku pracy poszukuje dla swoich klientów osób do pracy przy obsłudze robota spawalniczego. Współpracujemy z wieloma firmami, dla których rekrutujemy osoby z branży technicznej. Firmy rozwijają się dynamicznie, posiadają nowe maszyny i szeroki zakres możliwości szkoleń i rozwoju dla nowych pracowników.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Stawka: 500 euro netto/ 40 h kwota podana po wszystkich odtrąceniach.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym (min 1 rok).
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Adrian Grabowski

Rekruter