Pracownik serwisu opon/wulkanizator

Nijmegen €10.5 40 godzin Metal V-012256
wyjazd na 6-8 tygodni
Oferta pracy Pracownik serwisu opon/wulkanizator Nijmegen

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Praca będzie możliwa do podjęcia w połowie października.
  • Projekt będzie trwał ok. 6-8 tygodni, po tym czasie będzie istniała możliwość powrotu do firmy na kolejne sezony.
  • Wymiana opon z letnich na zimowe w samochodach osobowych.
  • Wymiana opon typu runflat.
  • Wyważanie kół po wymianie opon.
  • Poruszanie się samochodami wewnątrz firmy, podstawianie do warsztatu, wyprowadzanie samochodu na plac.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku w zakresie mechaniki pojazdowej i serwisu opon. W zakresie usług świadczy zarówno naprawy mechaniczne, wymiany kół i opon, a także dystrybuuje części samochodowe. W ramach współpracy projektowej jest w stanie zapewnić ciągłość zatrudnienia każdego roku w okresach wiosny, oraz jesieni.

Benefity

Co oferujemy
  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach.
  • Zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokój 1-osobowy.
  • Od 420 euro netto/40h - nadgodziny dodatkowo płatne.
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku wulkanizator (mile widziana znajomość specyfiki pracy w Holandii).
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B (w przypadku korzystania z własnego samochodu - możliwość zwrotów kosztów dojazdów – 0,19 E/KM).

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Tomasz Sajkiewicz

Rekruter