Operator robota spawalniczego

Nijkerk €12 40 godzin Metal V-012306
Obsługa robotów spawalniczych Motoman lub Cobot
Oferta pracy Operator robota spawalniczego Nijkerk

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Obsługa robotów spawalniczych (Motoman, Cobot).
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów.
  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.
  • Zgłaszanie usterek.

Międzynarodowa firma specjalizująca się w szeroko pojętej obróbce stali poszukuje osób do pracy na stanowisku operatora robota spawalniczego.

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka 480€ netto/40h (kwota podana po wszystkich odtrąceniach)
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1-osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100€ netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160h i kolejne 100€gdy przepracuje 400h.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Adrian Grabowski

Rekruter