Tokarz, Frezer CNC

Harderwijk €10 40 godzin Metal V-012820
operator maszyn CNC
Oferta pracy Tokarz, Frezer CNC Harderwijk

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Obsługa tokarek i frezarek CNC.
  • Praca na maszynach Heidenhain, 5-osiowych.
  • Raportowanie zmiany do lidera zespołu.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w obróbce metalu poszukuje tokarzy i frezerów CNC.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Stawka: 500 euro netto/ 40 h kwota podana po wszystkich odtrąceniach.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC.
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Dyspozycyjność do wyjazdu.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Adrian Grabowski

Rekruter