Pracownik produkcyjny - pakowanie ziół

Venlo €9.9 40 godzin Produkcja V-012903
Praca od zaraz
Oferta pracy Pracownik produkcyjny - pakowanie ziół Venlo

Opis stanowiska

  • Ważenie odpowiedniej ilości ziół (według zamówienia) a następnie układanie ich na taśmie produkcyjnej.
  • Wyrównywanie pęczka ziół (ułożenie łodygi do wysokości wyznaczonej na linii produkcyjnej).
  • Pakowanie i etykietowanie gotowych produktów.
  • Kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym np. kontrola maszyny pakującej, zgodność etykiety z produktem itd.
  • Wkładanie ziół do kartonów zbiorczych oraz przygotowanie produktów do wysyłki.

Vitacress Real B.V. to mniejsza lecz nowoczesna firma w miejscowości Venlo. Wchodząc do środka zakładu od razu poczujesz mięte do pracy! Dlaczego?

Ponieważ firma zajmuje się pakowaniem różnego rodzaju ziół, między innymi takich jak: pietruszka, bazylia, mięta, szczypiorek, melisa, tymianek cytrynowy, kolendra, majeranek, oregano, rozmaryn i wiele innych.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane prawo jazdy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Aleksandra Biega

Rekruter