Pakowanie kosmetyków

Oldenzaal €10.18 40 godzin Logistyka V-012936
Praca w zakładzie logistycznym
Oferta pracy Pakowanie kosmetyków Oldenzaal

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Praca możliwa na różnych stanowiskach.
  • Rozładunek i załadunek kontenerów.
  • Order Picking - komisjonowanie/zbieranie zamówień.
  • Pakowanie paczek, w których znajdują się kosmetyki i perfumy dla takich marek jak Douglas.

Bleckmann jest firmą świadczącą usługi logistyczne, magazynowe i dystrybucyjne. Światowy lider na rynku zarządzania łańcuchem dostaw, ze szczególnym naciskiem na rynki mody i stylu życia. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu łańcuchem dostaw, oferuje dopasowane rozwiązania dla (głównie) międzynarodowych klientów. Posiadają swoją bazę w Europie kontynentalnej i biura w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i Azji.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, słowniczek polsko-holenderski.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy mile widziane.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Hanna Demel

Rekruter