Monter domów prefabrykowanych

Wolphaartsdijk €12.5 40 godzin Budownictwo V-013747
Jesteś obecnie na terenie Holandii? Masz doświadczanie w budownictwie? Aplikuj!
Oferta pracy Monter domów prefabrykowanych Wolphaartsdijk

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Montaż gotowych elementów domów.
  • Montaż ścian, stropów, więźby dachowej, prefabrykowanych elementów dachu.
  • Montaż okien i drzwi.
  • Prace ogólnobudowlane.
  • Prace w oparciu o projekt budowlany.

Firma jest jednym z liderów pod względem budowy prefabrykowanych domów. Obecny projekt obejmuje montaż ponad 70 domów zapewniając stabilność zatrudnienia do końca 2021 roku.

Przedsiębiorstwo posiada ponad 30-letnie doświadczenie w sektorze budownictwa prefabrykowanego gwarantując profesjonalizm, oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości.

Benefity

Co oferujemy
  • Start pracy 30.11.2020 roku, przerwa świąteczna od 21.12.2020 do 04.01.2021.
  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach.
  • Zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokój 1-osobowy.
  • Od 450 -500 euro netto/40h - nadgodziny dodatkowo płatne, wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia na własnej działalności i/lub ZZP.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego – mile widziane doświadczenie przy montażu domów prefabrykowanych.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B (w przypadku korzystania z własnego samochodu - możliwość zwrotów kosztów dojazdów – 0,19 E/KM).

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Tomasz Sajkiewicz

Rekruter