Pakowanie drobnych elementów aluminiowych

Tilburg €10.38 40 godzin Logistyka V-015889
Praca na magazynie
Oferta pracy Pakowanie drobnych elementów aluminiowych Tilburg

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Sortowanie metalowych elementów.
  • Wypakowywanie kartonów z metalowymi akcesoriami, ważącymi od 100 g do 10 kg.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Drobne prace magazynowe.

Crane Worldwide Logistics to firma założona w 2008 roku, która zajmuje się logistyką oraz ogólnym zarządzaniem łańcuchem dostaw towarów na całym świecie. Posiada 120 oddziałów w 30 krajach na świecie, a główna siedziba firmy znajduje się w USA, w teksańskim Houston. Towary transportowane są wszelkimi dostępnymi metodami, w tym drogą lotniczą i morską. Odział w Tilburgu to najnowszy magazyn, zlokalizowany między portami w Rotterdami i Antwerpii, a także w niedalekiej odległości od lotniska Schiphol w Amsterdamie.

Benefity

Co oferujemy

  • Możliwość pracy dla par.
  • Temperatura pokojowa na zakładzie.
  • Praca na jedną zmianę.
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.
  • Mile widziane doświadczenie na wózku EPT.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Rafał Wójciak

Rekruter