Pracownik stoczniowy - monter elementów aluminiowych.

Nijmegen €13 40 godzin Metal V-016608
montaż aluminium, prace stoczniowe
Oferta pracy Pracownik stoczniowy - monter elementów aluminiowych. Nijmegen

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac ślusarskich w firmie zajmującej się produkcją jednostek pływających.
  • Praca wykonywana na podstawie rysunków technicznych.
  • Sczepianie metodą MIG/MAG lub TIG.
  • Podział czasu pracy: 95% czasu pracy montowanie, 5% czasu pracy spawanie.

Zakład stworzony w 1956 roku zdążył już ugruntować swoją pozycję na holenderskim rynku. Firma specjalizuje się budowa aluminiowych podzespołów, oraz całych jachtów. Jednostki tworzone przez stocznie mają około 40 metrów długości. Firma posiada dwa oddziały i zatrudnia łącznie ponad 90 osób.

Benefity

Co oferujemy
  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach.
  • Zapewnione zakwaterowanie (pokój 1 – osobowy ) i ubezpieczenie.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Od 520 euro netto/40h (możliwość negocjacji ) - nadgodziny dodatkowo płatne.
  •  Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Tygodniowe wynagrodzenie.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w tego rodzaju pracy (prace stoczniowe).
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – nie jest wymagany poziom płynnej komunikacji.
  • Prawo jazdy (w przypadku własnego auta zwrot kosztów dojazdów).
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Umiejętność sczepiania MIG/MAG lub TIG.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Tomasz Sajkiewicz

Rekruter