Praca w Zaltbommel - zostań superbohaterem!

Zaltbommel €10.26 40 godzin Logistyka V-017552
Praca bez znajomości języka angielskiego
Praca z własnym zakwaterowaniem
Oferta pracy Praca w Zaltbommel - zostań superbohaterem! Zaltbommel

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Sortowanie paczek.
  • Wykładanie paczek z palety lub kontenera na taśmę.
  • Odbiór pudełek z taśmy oraz układanie ich w pojemnikach zbiorczych.
  • Kontrola stanu towaru na każdym etapie przepakowywania.
  • Drobne prace magazynowe.

Zaltbommel to małe miasto, znane głównie jako miejsce urodzin Gerarda Hoet'a, holenderskiego malarza. Jeżeli nie planujesz kariery artystycznej, a mieszkasz w Zaltbommel i poszukujesz pracy, czytaj dalej, mamy dla Ciebie ofertę!

W Zaltbommel możesz podjąć pracę w logistyce, przy sortowaniu paczek dla firmy kurierskiej.

Stań się superbohaterem, dzięki któremu paczki zawsze dochodzą na czas!

Uwaga - nie musisz znać języka angielskiego.

Zarejestruj się, korzystając z formularza, aby poznać więcej szczegółów i pracuj w Zaltbommel.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata w systemie tygodniowym.
  • Dodatek do paliwa.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Atrakcyjne dodatki zmianowe.
  • Dwie płatne przerwy.
  • Praca w nowoczesnym zakładzie.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Wymagane własne zakwaterowanie.
  • Wymagany własny transport do pracy.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Justyna Pachowicz

Rekruter