Oss - praca przy pakowaniu

Oss €10 40 godzin Produkcja V-017619
Mieszkaj u siebie, pracuj u nas!
Praca z własnym zakwaterowaniem
Oferta pracy Oss - praca przy pakowaniu Oss

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Praca przy linii produkcyjnej.
  • Pakowanie gotowych produktów według zamówienia.
  • Etykietowanie opakowań.
  • Sprawdzanie jakości na każdym etapie produkcyjnym.
  • Przygotowanie produktów do wysyłki.

Jeśli wybrałeś Oss na swoje miejsce pobytu i chcesz zmienić dotychczasową pracę lub szukasz nowej, ta oferta jest dla Ciebie!

Masz własne zakwaterowanie? To idealnie, posiadamy oferty w Twojej okolicy.

Teraz zapewne w Twojej głowie pojawia się pytanie: Ale jaka to praca? Spieszymy z odpowiedzią!

W Oss możemy Ci zaproponować pracę głównie w sektorze produkcyjnym. W naszych zakładach możesz pracować przy pakowaniu przekąsek wegetariańskich lub tabletek z chlorem. To jak? Wybierzesz gastronomię czy chemię?

Jeśli już teraz wypełnisz nasz formularz, oddzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Czego my oczekujemy? Głównie Twojego zaangażowania i zapału do pracy. Nie znasz angielskiego? Tak czasami bywa i my to wiemy. Właśnie dlatego, w przypadku zakładów w Oss nie oczekujemy jego znajomości.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Dodatki zmianowe.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.
  • Wymagane własne zakwaterowanie.
  • Wymagany własny transport do pracy.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Mirella Sadlak

Rekruter