Lelystad - praca w produkcji i logistyce

Lelystad €10.69 40 godzin Produkcja V-017676
Praca blisko Ciebie
Praca z własnym zakwaterowaniem
Oferta pracy Lelystad - praca w produkcji i logistyce Lelystad

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Praca przy linii produkcyjnej.
  • Pakowanie gotowych produktów według zamówienia.
  • Etykietowanie opakowań.
  • Sprawdzanie jakości na każdym etapie produkcyjnym.
  • Przygotowanie produktów do wysyłki.

Lelystad to młode miasto, ma zaledwie kilkadziesiąt lat. Mimo to oferuje sporo atrakcji, dzięki którym fajnie spędzisz dzień. Ze względu na swoje nadmorskie położenie, posiada sporo obiektów do uprawiania sportów wodnych. Lelystad to jednak nie tylko żeglarstwo i windsurfing, ale także sporo sklepów, obiektów kulturalnych oraz budynków historycznych.

Jeśli szukasz pracy z własnym zakwaterowaniem w Lelystad lub okolicy, mamy coś dla Ciebie! Pracuj w jednym z naszych zakładów, w branży produkcyjnej. Do Twoich zadań będzie należało pakowanie testów medycznych (bez wymagań językowych) lub zbieranie zamówień (ta praca przyniesie Ci wiele satysfakcji, jeśli komunikatywnie władasz językiem angielskim).  Mamy również oferty pracy w Dronten! Tutaj możesz zobaczyć produkcję wkładów termicznych od podstaw, czy wykazać się w pracy u specjalisty w recyklingu olejów i tłuszczy.

Jak widać Lelystad i okolice to fajne miejsce na pracę i nie tylko!

To jak? Widzisz coś dla siebie? Wypełnij formularz, oddzwonimy i porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłaty w systemie tygodniowym.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Zwrot za dojazd do pracy (w wybranych zakładach)
  • Stawka w przedziale 10,69 - 11,50 € brutto.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (tylko w wybranych zakładach).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej lub logistycznej.
  • Wymagane własne zakwaterowanie.
  • Wymagany własny transport do pracy.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Miłosława Walasiuk

Rekruter