Order Picker - zbieranie zamówień

Groenlo €13.14 36 godzin Logistyka V-018849
Atrakcyjna stawka godzinowa
Oferta pracy Order Picker -  zbieranie zamówień Groenlo

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Zbieranie zamówień za pomocą listy.
  • Kontrola stanu towaru na każdym etapie komplementacji zamówienia.
  • Pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki.
  • Zabezpieczenie oraz przekierowanie zamówienia do końcowego odbioru.
  • Obsługa wózka EPT.

Aldi jest jednym z największych europejskich detalistów, posiadającym około 500 sklepów w Holandii. Działa nie tylko w Holandii, ale także w dziewięciu krajach europejskich, w tym w Polsce. Aldi z siedzibą w Groenlo to duże centrum logistyczne, które codziennie zapewnia bieżącą obsługę dostaw do sklepów. Magazynowane są tutaj towary, z których następnie są kompletowane zamówienia i dostarczane do poszczególnych marketów. Znajdziesz tutaj m.in. produkty spożywcze, artykuły higieniczne i chemiczne.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane prawo jazdy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Hanna Demel

Rekruter