Monter naczep

Aalsmeer €11.5 40 godzin Metal V-019589
monter naczep i elementów prefabrykowanych.
Oferta pracy Monter naczep Aalsmeer

Opis stanowiska

  • Obsługa elektronarzędzi w celu przygotowywania elementów składających się na ściany naczep samochodów dostawczych.
  • Odpowiednia obróbka metalu (nawiercanie otworów, szlifowanie, piłowanie).
  • Montaż elementów na zewnątrz i wewnątrz naczepy).
  • Pracę na podstawie rysunku technicznego i wykonywanie pomiarów.
  • Montaż prefabrykowanych elementów naczep.

Firma jest jednym z czołowych producentów naczep w Europie. Kompleksowo realizuje produkcje od ponad 100lat. W ramach współpracy jest w stanie zapewnić pracę praktycznie w każdym segmencie technicznym: monter/spawacz ram naczep, elektryk, pracownik montażu elementów prefabrykowanych, malarz natryskowy, piaskarz.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Stawka 460-480 euro netto/40h.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie techniczne pozwalające na prawidłowe wykonywanie obowiązków.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi takich jak piły, wiertarki, szlifierki kątowe.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B (mile widziane posiadanie samochodu prywatnego).
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Tomasz Sajkiewicz

Rekruter