Mechanik samochodów ciężarowych

Holandia €550 40 godzin Automotive V-020124
Znajomość języka angielskiego
Oferta pracy Mechanik samochodów ciężarowych Holandia

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Bieżące przeglądy i diagnostyka samochodów ciężarowych
  • Wymiany eksploatacyjne (filtry, płyny, oleje, części)
  • Naprawy układów (hamulcowy, hydrauliczny, pneumatyczny) w zależności od posiadanego doświadczenia

Jako specjalista od pojazdów użytkowych, nasz klient zajmuje się sprzedażą, konserwacjami i naprawami uszkodzeń samochodów marek takich jak DAF, GINAF, Iveco i Fiat Professional.

#automotive

Benefity

Co oferujemy
  • Wynagrodzenie: 550€ netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego
  • Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, zgodne z certyfikatem SNF
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku mechanika samochodów ciężarowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany samochód prywatny

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Katarzyna Gołąb

Tak, jestem zainteresowany