Zbieranie zamówień

Tilburg €12.63 40 godzin Logistyka V-022083
Praca w - 25°C
Oferta pracy Zbieranie zamówień Tilburg

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień za pomocą systemu: voice speak (produkty spożywcze głęboko mrożone).
  • Lokowanie produktów do wyznaczonych kontenerów według zamówienia.
  • Kontrola stanu towaru na każdym etapie komplementacji zamówienia.
  • Pakowanie, przygotowywanie, zabezpieczenie gotowego towaru przed wysyłką.
  • Przekierowanie gotowych zamówień do końcowego etapu, wysyłki.

XPO jest jednym z dziesięciu największych dostawców usług transportowych i logistycznych na świecie. XPO jest to duży i nowoczesny magazyn obsługujący liczne zamówienia, który odpowiada za poprawne skompletowanie produktów oraz wysyłkę do konkretnego odbiorcy, głównie do sieci supermarketów.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Praca w systemie trzyzmianowym.
  • Płatne przerwy.
  • Liczne dodatki zmianowe.
  • Po przepracowaniu 160 godzin dodatkowo bonus 0,55€/do każdej przepracowanej godziny.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.
  • Mile widziane prawo jazdy.

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Krzysztof Jakuczek

Rekruter