Praca w pralni sortowanie lub magiel

Koudekerk aan den Rijn €10.8 36 godzin Produkcja V-023308
Sortuj lub magluj w pralni!
Oferta pracy Praca w pralni sortowanie lub magiel Koudekerk aan den Rijn

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Sortowanie przychodzących tekstyliów.
  • Prasowane, składanie, wieszanie, skanowane i kompletowane tekstyliów.
  • Maglowanie wypranych prześcieradeł, koców, ręczników itd.
  • Wieszanie ubrań na wieszaki.
  • Przygotowanie produktów do wysyłki.
  • Sortowanie pościeli i odzieży przyjeżdżającej ze szpitali.
  • Rozdzielanie tekstyliów do poszczególnych baków.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Firma specjalizuje się w czyszczeniu różnego rodzaju tekstyliów, świadczy usługi na rzecz hoteli, ośrodków wypoczynkowych itp. W zakładzie rocznie pierze się ok 100 milionów kilogramów prania.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto.
  • Jednozmianowy system pracy.
  • Stawka od 10,80 do 11,41 €/ h brutto
  • W kantynie dostępne płatne napoje i przekąski.
  • Dodatek do paliwa.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziany własny transport do pracy.

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Justyna Pachowicz

Rekruter