Koordynator pracowników tymczasowych

Holandia 40 godzin Administracja i obsługa klienta V-024060
Zostań częścią teamu Covebo
Oferta pracy Koordynator pracowników tymczasowych Holandia

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Onboarding nowych pracowników tymczasowych.
  • Koordynację wewnątrz zakładu.
  • Rozwiązywanie problemów i ewidencja czasu pracy pracowników tymczasowych.
  • Zarządzanie projektami i pracownikami na poszczególnych lokalizacjach.
  • Kontakt pomiędzy zakładem pracy a Agencją Zatrudnienia.
  • Pomoc przy załatwianiu numeru identyfikacyjnego BSN.
  • Wizyty z pracownikami w placówkach medycznych, w razie potrzeby pełnienie roli tłumacza.
  • Podtrzymywanie bardzo dobrych relacji z zakładem.

Covebo Work Office (KRAZ 1145) to nie tylko agencja zatrudnienia, to przede wszystkim ludzie. W naszej firmie wyznajemy zasadę “Pracownik FIRST”, a w codziennej pracy kierujemy się wartościami, które tworzą nasz łańcuch DNA.

Lubimy naszą pracę, a nasza praca lubi nas. Przychodzimy do biura z uśmiechem, bo wiemy, że każdy dzień przyniesie coś nowego. Nie tylko specyfika naszej pracy jest dynamiczna, ale dynamicznie rozwija się cała organizacja. Wiemy, że ten kto stoi w miejscu, tak naprawdę zaczyna być w tyle, a więc dzień po dniu szukamy nowych rozwiązań, a te stają się motywatorem do działania. I nie są to tylko codzienne wyzwania i nowe projekty, ale także sporo wspólnych integracji i przyjemności. Work life balans brzmi jak truizm, jednak w Covebo to nie tylko wyświechtany slogan, ale także nasza rzeczywistość.

Benefity

Co oferujemy
  • Pracę na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość wynagrodzenia zależna od doświadczenia zawodowego)
  • Dodatki za pracę w godzinach wieczornych lub w weekendy.
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne.
  • Ciekawe doświadczenie oraz pracę w miłej atmosferze.
  • Możliwość wynajęcia mieszkania Covebo.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym lub wyższym - warunek konieczny.
  • Znajomość języka niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi.
  • Umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach.

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Mirella Sadlak

Rekruter