Produkcja żywności wygodnej "ready to go"

Landgraaf €12.39 40 godzin Produkcja V-026507
Praca bez znajomości języka angielskiego!
Praca z własnym zakwaterowaniem
Oferta pracy Produkcja żywności wygodnej

Opis stanowiska

  • Praca na dwóch halach. Ciepła od 20 do 30 °C, oraz hala zimna 7 °C
  • Pakowanie, przepakowywanie gotowych dań do pudełek (makaron, ryż, warzywa itp.)
  • Wsparcie całego procesu produkcyjnego. Etykietowanie gotowych produktów.
  • Kontrola jakości produktu na każdym etapie pracy.
  • Przekierowanie gotowych produktów do wysyłki.
  • Dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy.

Zakład z siedzibą w Landgraaf to duży producent z wieloletnim doświadczeniem w tzw. żywności wygodnej. Firma jest mistrzem produktów na wynos, takich jak panini i wrapy. Znajdziesz tam również różnego rodzaju makarony, przekąski, pizzę, świeże sosy, gotowe dania obiadowe. Pyszne potrawy ze smażonego ryżu, wiele potraw azjatyckich, a także dania, które można znaleźć w sieci sklepów Aldi i Lidl. Misją firmy jest aby produkty smakowały "Jakby było zrobione w domu"

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Stanowisko pracy nie wymaga doświadczenia.
  • Praca nie wymaga znajomości języka angielskiego.
  • Możliwość awansu.
  • System pracy w systemie dwuzmianowym
  • Gwarantowana liczba godzin.
  • Zwrot kosztów za dojazdy do pracy.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość otrzymania zaliczki 150 € po pierwszym tygodniu pracy.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Własne zakwaterowanie.

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Miłosława Walasiuk

Rekruter