Obróbka stalowych lin

Dordrecht €12.59 40 godzin Produkcja V-029228
Praca bez doświadczenia!
Oferta pracy Obróbka stalowych lin Dordrecht

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Obsługa maszyny obrabiającej stalowe liny.
  • Przenoszenie gotowego produktu na palety i w wyznaczone na hali miejsce.
  • Zabezpieczanie i przygotowywanie lin do wysyłki.
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie pracy.
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Firma jest częścią Grupy Usha Martin i jest organizacją globalną. Lokalizacja w Dordrecht jest jednym z dwóch najważniejszych punktów sprzedaży i serwisu w grupie. Zakład pracuje dla firm z sektora offshore, przemysłu, spedycji i logistyki. Zakład korzysta wyłącznie z certyfikowanych dostawców, którzy stosują ten sam system jakości i bezpieczeństwa.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co cztery tygodnie na konto.
  • Jednozmianowy system pracy, od 8:00.
  • Możliwość podjęcia współpracy na dłużej.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transportu z Polski do Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość otrzymania zaliczki 150 € po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
  • Mile widziane prawo jazdy.
  • Chęć podjęcia dłuższej współpracy będzie dodatkowym atutem.

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Ewa Wachowiak

Rekruter