Pracownik hurtowni spożywczej – zbieranie zamówień

Dordrecht €11.3 36 godzin Logistyka V-031379
Praca dla osób z własnym zakwaterowaniem!
Praca z własnym zakwaterowaniem
Oferta pracy Pracownik hurtowni spożywczej – zbieranie zamówień Dordrecht

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień skanerem ręcznym - artykuły spożywcze lub biurowe.
  • Obowiązki wykonywane są zarówno w sklepie, w chłodni i w mroźni.
  • Możliwa praca przy rampie załadunkowej - rozładunek i załadunek towaru.
  • Obsługa klientów sklepu (odpowiadanie na pytania klientów dotyczące poszczególnych artykułów).
  • Inne czynności magazynowe i sklepowe wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.

Hurtownia dostarcza artykuły spożywcze, papiernicze, elektroniczne i nie tylko. Obsługuje Klientów indywidualnych i biznesowych na całym świecie. Potencjał branży i innowacyjność rozwiązań sprawiają, że firma wciąż się rozwija. Dzięki temu może oferować najwyższą jakość produktów TOP. Wybór hurtowni jest synonimem pewności, niezawodności i wygody.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co cztery tygodnie na konto.
  • Codzienna praca na kilku stanowiskach, stawka do 12,43 €/h brutto.
  • Trzyzmianowy system pracy.
  • Podwyżka stawki po roku pracy.
  • Darmowe owoce, zupa i napoje dostępne w kantynie.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, poziom min. B2.
  • Własne zakwaterowanie.
  • Doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziany własny transport do pracy.

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Miłosława Walasiuk

Rekruter