Zbieranie zamówień EPT i voice-pick

Waddinxveen €13.81 40 godzin Logistyka V-033081
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, poziom B1
Oferta pracy Zbieranie zamówień EPT i voice-pick Waddinxveen

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Zbieranie zamówień produktów spożywczych, napoi oraz papierosów przy pomocy wózka EPT
  • Kompletacja odbywa się głównie w dziale chłodni, mroźni oraz dziale HEMA
  • Poza wózkiem EPT zamówienia zbierane są przy pomocy systemu Voice-Pick (w języku angielskim) i ręcznego skanera
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Obowiązki wykonywane są zgodnie z obowiązującymi na zakładzie zasadami bezpieczeństwa

O firmie

Krótkie wprowadzenie

Logistyczne centrum dystrybucji. Specjalista w dziedzinie konsumpcji "take to go" i kompleksowym dostawcą usług dla swoich klientów. Swoje innowacyjne rozwiązania handlu detalicznego oferują w 4 krajach Europy. Głównymi klientami są sklepy detaliczne. Praca w oddziale w Waddinxveen odbywa się w działach: mroźni, chłodni, dziale papierosów, suchych produktów spożywczych oraz indywidualnego działu HEMA.

#logistyka

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka: 13,81brutto/h
  • Dodatki zmianowe: 25%-150%
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Możliwość wyjazdu w parach lub w grupach
  • Jednozmianowy system pracy
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, poziom B1
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy będzie dodatkowym atutem

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy
1
Mobilność

Stały dostęp do portalu pracownika

2
Pomoc

Pomoc w organizacji transportu i zakwaterowania

3
Wsparcie

Wsparcie od momentu wyjazdu do pracy

Wyjedź do Holandii

Chętnie pomogę

Skontaktuj się ze mną

Ewa Wachowiak

Tak, jestem zainteresowany