Specjalista ds. kontroli jakości produktów high-tech

Nijmegen €520 40 godzin Technika i instalacja V-044415
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym + doświadczenie w pracy w cleanroomie
Specjalista ds. kontroli jakości produktów high-tech - Nijmegen

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości produktu na podstawie specyfikacji, dokumentacji technicznej oraz instrukcji
  • Przygotowywanie raportów niezgodności dla pozostałych działów
  • Prowadzenie konsultacji dotyczących odchyleń wewnątrz i na zewnątrz zespołu operacyjnego

W związku ze stałym rozwojem firma zajmująca się produkcją instalacji do transportu ultra czystych gazów i cieczy poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko Specjalisty do spraw kontroli jakości produktów high-tech. Stanowisko to daje szanse na rozwój w przemyśle technicznym osobie, która w codziennej pracy skupia się na spełnieniu standardów jakości.

#technika

Benefity

Co oferujemy
  • Wynagrodzenie: 520€ netto/40h - kwota podana po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i zakwaterowanie
  • Wypłata wpływającą co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, zgodne z certyfikatem SNF
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku "kontrolera jakości w branży technicznej"
  • Doświadczenie w pracy w cleanroomie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane są znajomość materiałów takich jak: gazy, ciecze oraz doświadczenie w obsłudze narzędzi takich jak: głębokościomierz, mikrometr, miernik wewnętrzny

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Adrian Grabowski

Tak, jestem zainteresowany