Spawacz TIG -tłumiki

Ede €580 40 godzin Metal V-049239
Spawanie tłumików i innych elementów.
Oferta pracy Spawacz TIG -tłumiki Ede

Opis stanowiska

  • Spawanie tłumików, nawilżaczy, płyt oraz systemów oddzielania
  • Praca w stali nierdzewnej w metodzie TIG
  • Drobne prace monterskie

Firma zajmuje się produkcją tłumików oraz innych elementów w stali nierdzewnej.

#spawalnictwo

Benefity

Co oferujemy
  • Wynagrodzenie: 580 netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziany certyfikat spawalniczy 141
  • Prawo jazdy kat. B

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Simona Olbrich

Tak, jestem zainteresowany