Pracownik produkcji - segregacja skrzynek - własne zakwaterowanie

Barendrecht €14.37 40 godzin Produkcja V-060280
Mile widziany własny transport do pracy
Oferta pracy Pracownik produkcji - segregacja skrzynek - własne zakwaterowanie Barendrecht

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Kontrola przychodzących i wychodzących produktów
  • Informowanie o wykrytych nieprawidłowościach
  • Sortowanie i rejestrowanie produktów
  • Sortowanie i kontrola przychodzących skrzynek

O firmie

Krótkie wprowadzenie

Fust to firma, która znajduje się w miejscowości Barendrecht. Zajmuje się segregacją oraz transportem skrzynek. Pracuj w dziale produkcji!

#własnezakwaterowanie

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka: 14,37€ brutto/h
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca na dwie zmiany w temperaturze pokojowej
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Własne zakwaterowanie
  • Znajomość języka angielski w stopniu podstawowym
  • Mile widziany własny transport do pracy

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy
1
Mobilność

Stały dostęp do portalu pracownika

2
Pomoc

Pomoc w organizacji transportu i zakwaterowania

3
Wsparcie

Wsparcie od momentu wyjazdu do pracy

Wyjedź do Holandii

Chętnie pomogę

Skontaktuj się ze mną

Martyna Kujawa-Musiała

Tak, jestem zainteresowany