Lider zespołu produkcyjnego

Tiel €17.81 40 godzin Produkcja V-084398
Ukończony poziom wykształcenia MBO 3 lub 4 + znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
Oferta pracy Lider zespołu produkcyjnego Tiel

Opis stanowiska

Jako Lider Zespołu produkcyjnego odpowiadasz za swój zespół, jego bezpieczeństwo, proces produkcyjny oraz całą wynikającą z niego i związaną z nim pracę w Centrum Serwisowym.

Obowiązki Team Leadera:

  • Zapewnianie bezpiecznego i efektywnego środowiska pracy
  • Współpraca z Liderem Zmiany w kształtowaniu kultury organizacyjnej
  • Identyfikacja i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie i doskonalenie procesów jakościowych
  • Inwentaryzacja zapasów zgodnie z umowami
  • Skuteczne zarządzanie produktywnością pracowników
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
  • Motywowanie personelu oraz przeprowadzanie wywiadów dotyczących wyników
  • Planowanie i wspieranie audytów
  • Dzienny kontakt z Team Leaderem oraz organizacja regularnych spotkań roboczych.

Firma CHEP jest liderem branży w dostarczaniu zrównoważonych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Ich wyróżniające się, niebieskie palety stanowią niewidzialny kręgosłup globalnego łańcucha dostaw. Bądź pewien, że kiedy je zauważysz raz, zobaczysz je wszędzie.

W CHEP za wewnętrzną misję uważa się współpracę z klientami w celu uczynienia łańcuchów logistycznych bardziej wydajnymi i zrównoważonymi. Dlatego nie sprzedają palet, ale umożliwiają firmom udostępnianie ich i ponowne wykorzystanie.

W ten sposób wspólnie z klientami zużywają mniej zasobów naturalnych, wytwarzają mniej emisji CO2 i odpadów oraz oszczędzają.

Pracownicy CHEP traktują zrównoważony rozwój jako podstawową wartość DNA firmy.

#kariera #PowerToHire

Benefity

Co oferujemy

Kluczowa rola w odnoszącej sukcesy, rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku globalnym i lokalnym, a zrównoważony rozwój jest podstawową wartością w jej DNA.

Plan rozwoju osobistego z naciskiem na szkolenia i coaching.

Dodatkowo:

  • Stawka 17,81 € brutto/h
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Pracę w systemie dwuzmianowym, w godzinach: 07:00- 15:00 i 15:00 – 23:00
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Zwrot za dojazd do pracy własnym transportem 0,23€/ km (powyżej 10 km)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe
  • 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość branży i umiejętności liderskie

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Mirella Sadlak

Tak, jestem zainteresowany