Mechanik lotniczy

Amsterdam 40 godzin Technika i instalacja V-085014
Pracownik techniczny
Oferta pracy Mechanik lotniczy Amsterdam

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Diagnozowanie usterek
  • Przeprowadzanie kompleksowej naprawy samolotów
  • Wykonywanie modyfikacji w samolotach i ich podzespołach
  • Zapewnianie wsparcia technicznego dla pozostałych działów

Firma KLM od ponad stu lat wznosi się na nowe wyżyny, łącząc 150 miast na całym świecie. Dążąc do doskonałości, za swoje priorytety Holenderskie Królewski Linie Lotnicze uznają zadowolenie i komfort konsumentów.

Pomimo bogatej historii, firma angażuje się w innowacje, dbając o stały rozwój, aby sprostać dynamicznym wymaganiom przemysłu lotniczego.

Do wartości firmy KLM należą między innymi:

  • Podejście zorientowane na konsumenta: Stawiając pasażerów na pierwszym miejscu, celem każdej podróży jest zapewnienie komfortu i wyjątkowych przeżyć.
  • Innowacje: Wykorzystując postęp technologiczny, KLM konsekwentnie przesuwa granice, aby pozostać w czołówce branży lotniczej.
  • Różnorodność: Królewskie Linie Lotnicze kreują środowisko pracy, które ceni i szanuje osoby ze wszystkich środowisk.
  • Odpowiedzialność za środowisko: Uznając wpływ podróży lotniczych na środowisko, firma aktywnie pracuje nad zmniejszeniem śladu węglowego.

#technika

Benefity

Co oferujemy
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie z kandydatem
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego
  • Możliwość przejścia na kontrakt bezpośrednio z firmą KLM
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Wykształcenie kierunkowe w branży lotniczej
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Aleksandra Stempień

Tak, jestem zainteresowany