Pracownik robót ziemnych

Harderwijk €520 €560 40 godzin Technika i instalacja V-087482
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
Oferta pracy Pracownik robót ziemnych Harderwijk

Opis stanowiska

  • Diagnoza i naprawa mechanicznych usterek maszyn do robót ziemnych, takich jak: koparki, podnośniki koszowe, zagęszczarki płytowe, walce wibracyjne, sprzęt budowlany, narzędzia rozbiórkowe, itp.
  • Wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacji maszyn
  • Utrzymywanie wysokiego standardu bezpieczeństwa i jakości pracy
  • Szybka reakcja w przypadku nagłych wypadków lub awarii maszyn

Firma zajmuje się wynajmem profesjonalnych maszyn do robót ziemnych.

#technika

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka: 560€ netto/40 godzin
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy jako mechanik maszyn, preferowana praca przy maszynach do robót ziemnych
  • Znajomość systemów hydraulicznych, pneumatycznych oraz układów napędowych
  • Umiejętność czytania schematów technicznych
  • Dokładność, samodzielność i gotowość do pracy w terenie
  • Chęć do pracy w nagłych wypadkach oraz zdolność do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Katarzyna Gołąb

Tak, jestem zainteresowany