Team Leader w magazynie logistycznym

Etten-Leur €3400 40 godzin Logistyka V-093913
Znajomości języka holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację + doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem i planowania
Oferta pracy Team Leader w magazynie logistycznym Etten-Leur

Opis stanowiska

  • Bezpośrednio nadzoruje brygadzistów - pracowników działu oraz personel administracyjny
  • Ustala grafiki pracownicze
  • Sporządza dzienny plan pracy
  • Monitoruje realizację dziennego planu pracy
  • Nadzoruje produktywność podzespołów i poszczególnych pracowników
  • Zapewnia i gwarantuje prawidłowe rejestracje w aplikacji Betty Blocks, rejestracje czasu itp.
  • Identyfikuje odchylenia i odpowiada za ich szybką korektę

Misja BSB jest jasna: Organizacja dystrybucji napojów partnerów po możliwie najniższych kosztach i zgodnie z wymaganiami jakościowymi rynku. Pojęcie dystrybucji interpretujemy tu szeroko i obejmuje nie tylko transport i magazynowanie, ale także wszelkie możliwe formy współpracy administracyjnej, od prowadzenia baz danych po fakturowanie i administrację należności. Jeśli te wartości są Ci bliskie, to aplikuj już dziś!

#logistyka #powertohire

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka: 3400€/msc brutto
  • Bezpośrednie zatrudnienie kontraktowe z firma
  • Praca w godzinach: 6:00-15:00 lub 9:00-18:00
  • Zwrot za dojazd do pracy (0,21€/km)
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem i planowania
  • Znajomości języka holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Zdyscyplinowania i dobrej organizacja pracy
  • Poczucia odpowiedzialności i przywództwa
  • Umiejętności motywowania zespołu
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Prywatnego zakwaterowania w pobliżu Etten-Leur

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Mirella Sadlak

Tak, jestem zainteresowany