Produkcja elementów betonowych - własne zakwaterowanie

Wanssum €14.76 €17.86 40 godzin Produkcja V-099045
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Produkcja elementów betonowych - własne zakwaterowanie - Wanssum

Opis stanowiska

  • Konstruowanie i składanie różnych elementów w procesie produkcyjnym
  • Instalacja i montaż urządzeń przeznaczonych do zatapiania
  • Rozładunek dostarczonych produktów
  • Wykonywanie niezbędnych prac związanych z wylewaniem betonu
  • Praca z suwnicami, dźwigami halowymi i innymi zaawansowanymi maszynami
  • Monitorowanie i utrzymywanie wysokiej jakości procesu produkcyjnego

Pracuj w firmie, która jest połączeniem tradycji i innowacji! Zakład specjalizuje się w produkcji elementów betonowych dla holenderskiego sektora budownictwa mieszkaniowego. Dzięki zaawansowanym technologiom i surowcom najwyższej jakości, elementy betonowe charakteryzują się niezwykłą trwałością i funkcjonalnością. Masz wiedzę techniczną i chcesz pracować u specjalisty w dziedzinie elementów konstrukcyjnych? Dołącz do nas!

#własnezakwaterowanie

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka: 14,76-17,86€ brutto/h
  • Tygodniowy system wypłat
  • Praca na trzy zmiany w temperaturze pokojowej
  • Opieka koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Własne zakwaterowanie i transport do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w podobnej branży

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Miłosława Walusiak

Tak, jestem zainteresowany