Oferty technika i budownictwo

Jesteś wykwalifikowanym specjalistą i poszukujesz pracy w branży technicznej? Agencja zatrudnienia Covebo oferuje pracę w wielu sektorach. Mamy pracę dla lakierników, piaskarzy, ale także monterów paneli słonecznych, malarzy, inżynierów. Sprawdź, gdzie obecnie rekrutujemy i co możemy Ci zaoferować.

Piaskarz

Piaskowanie to istotna czynność w procesie tworzenia stalowych elementów – głównie dla branży przemysłowej. Dobrego piaskarza charakteryzuje umiejętność oczyszczania powierzchni za pomocą strumienia ścierniwa, potrafi on też świetnie przygotować element do kolejnych etapów obróbki. Jeśli ten opis pasuje do twojego doświadczenia zawodowego, sprawdź nasze oferty pracy dla piaskarzy elementów o różnych gabarytach i kształtach.

Lakiernik przemysłowy

Lakiernictwo przemysłowe to nic innego, jak nakładanie powłoki lakierniczej metodą natryskową, po uprzednim przygotowaniu powierzchni poprzez oczyszczenie i odtłuszczenie. Potrafisz lakierować stalowe elementy zgodnie ze specyfikacją, a pojęcia PU i epoxy są Ci znane? W Covebo posiadamy oferty dla lakiernika różnorodnych elementów stalowych!

Monter-mechanik maszyn

Budowa maszyn to złożony proces, wymagający od pracowników różnorodnego doświadczenia. W Covebo poszukujemy specjalistów, którzy potrafią montować na podstawie rysunku technicznego i poradzą sobie z komunikacją w języku angielskim. Każda inna umiejętność – jak na przykład montaż układów hydraulicznych, czy elektrycznych – jest atutem! Chcesz przedstawić nam swoje doświadczenie i rozpocząć nowe zatrudnienie w Holandii? Sprawdź szczegóły oferty pracy!

Monter paneli słonecznych

Monter paneli słonecznych zajmuje się kompleksową instalacją fotowoltaiki na dachach: buduje konstrukcję pod panele, a następnie instaluje kompletny system pozyskiwania energii. Dobrego montera charakteryzuje komunikatywna znajomość języka angielskiego, brak lęku wysokości oraz sprawność fizyczna. Jeśli spełniasz powyższe warunki i posiadasz doświadczenie na stanowisku montera paneli słonecznych, koniecznie sprawdź nasze oferty pracy.

Szlifierz

Nie posiadasz doświadczenia jako specjalista w branży technicznej, ale obsługa szlifierki kątowej to dla Ciebie bułka z masłem? Świetnie się składa – na stanowisku szlifierza to właśnie kątówka będzie twoim narzędziem pracy. Za jej pomocą będziesz pozbywać się zadziorów, nierówności czy pozostałości po spawaniu ze stalowych powierzchni różnej wielkości. Ta oferta, poza komunikatywną znajomością języka i prawem jazdy wymaga braku lęku wysokości – ze względu na różne wielkości elementów, niektóre z nich wymagają pracy z poziomu rusztowania.

Praca w technice

Wypełnij formularz, a oddzwonię do Ciebie

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Małgorzata Michel

Rekruter