Oferty technika i budownictwo

Jesteś wykwalifikowanym specjalistą i poszukujesz pracy w branży technicznej? Agencja zatrudnienia Covebo oferuje pracę w wielu sektorach. Mamy pracę dla lakierników, piaskarzy, ale także monterów paneli słonecznych, malarzy, inżynierów. Sprawdź, gdzie obecnie rekrutujemy i co możemy Ci zaoferować.

Oferty pracy technika i budownictwo -

Elektryk samochodowy - montaż instalacji

Prąd w samochodzie odpowiada za szereg funkcjonalności: od działania świateł czy wycieraczek, aż po wszystkie zaawansowane systemy gwarantujące bezpieczną i komfortową jazdę. Jako elektryk samochodowy w Holandii, będziesz odpowiadać za montaż instalacji elektrycznej odpowiedzialnej za działanie m. in. systemu webasto, nagłośnienia czy oświetlenia samochodowego. Chcesz poznać więcej szczegółów? Kliknij i sprawdź, jaką ofertę pracy dla Ciebie przygotowaliśmy

Mechanik maszyn

Maszyny produkcyjne to nierozłączny element wielu gałęzi przemysłu. Aby utrzymać je w ciągłej pracy, należy czuwać nad ich poprawnym funkcjonowaniem poprzez naprawy usterek i wymianę części. Należysz do grupy specjalistów odpowiedzialnych za działanie maszyn, a praca w zgodzie z anglojęzyczną dokumentacją techniczną nie jest Ci obca? Świetnie się składa! Atrakcyjne warunki zatrudnienia i praca w nowoczesnym środowisku czekają na Ciebie. Koniecznie zobacz ofertę pracy i zapoznaj się ze szczegółami.

Oferty pracy technika i budownictwo -
Oferty pracy technika i budownictwo -

Monter-mechanik maszyn

Budowa maszyn to złożony proces, wymagający od pracowników różnorodnego doświadczenia. W Covebo poszukujemy specjalistów, którzy potrafią montować na podstawie rysunku technicznego i poradzą sobie z komunikacją w języku angielskim. Każda inna umiejętność – jak na przykład montaż układów hydraulicznych, czy elektrycznych – jest atutem! Chcesz przedstawić nam swoje doświadczenie i rozpocząć nowe zatrudnienie w Holandii? Sprawdź szczegóły oferty pracy!

Monter paneli słonecznych

Monter paneli słonecznych zajmuje się kompleksową instalacją fotowoltaiki na dachach: buduje konstrukcję pod panele, a następnie instaluje kompletny system pozyskiwania energii. Dobrego montera charakteryzuje komunikatywna znajomość języka angielskiego, brak lęku wysokości oraz sprawność fizyczna. Jeśli spełniasz powyższe warunki i posiadasz doświadczenie na stanowisku montera paneli słonecznych, koniecznie sprawdź nasze oferty pracy.

Oferty pracy technika i budownictwo -
Oferty pracy technika i budownictwo -

Szlifierz

Nie posiadasz doświadczenia jako specjalista w branży technicznej, ale obsługa szlifierki kątowej to dla Ciebie bułka z masłem? Świetnie się składa – na stanowisku szlifierza to właśnie kątówka będzie twoim narzędziem pracy. Za jej pomocą będziesz pozbywać się zadziorów, nierówności czy pozostałości po spawaniu ze stalowych powierzchni różnej wielkości. Ta oferta, poza komunikatywną znajomością języka i prawem jazdy wymaga braku lęku wysokości – ze względu na różne wielkości elementów, niektóre z nich wymagają pracy z poziomu rusztowania.

Praca w technice

Wypełnij formularz, a oddzwonię do Ciebie

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Małgorzata Michel