Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu

Nasza obecność w Polsce rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to pod nazwą 3G Dobra Organizacja powstała agencja pracy, rekrutująca dla holenderskiego klienta - COVEBO Uitzendbureau B.V.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane usługi, rozpoczęliśmy realizację projektów rekrutacyjnych dla polskich pracodawców poprzez 5 biur w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz i Rzeszów.

Od dawna stawiamy sobie wysokie ale możliwe do osiągnięcia cele. Podstawowym jest dobra organizacja pracy w myśl motta „wszystko dobrze zorganizowane”. Drugim jest nieustanny rozwój naszej organizacji i oferty. Efektem realizacji tych założeń jest wydarzenie, z którego jesteśmy szczególnie dumni – połączenie Covebo Uitzendgroep B.V z Accent Jobs. Tym samym dwie prężne agencje pracy tymczasowej połączyły swoje siły by wejść do elitarnego grona 10 największych agencji pracy w Holandii w przeciągu najbliższych kilku lat. Co to oznacza dla kandydatów? Kolejne atrakcyjne oferty pracy w różnych sektorach. Co to oznacza dla nas? Interesujące wyzwanie w nowych obszarach rekrutacji.

Agencja Zatrudnienia Covebo to zgrany zespół profesjonalnych rekruterów oraz 5000 zadowolonych pracowników za granica.

Naszą ambicją jest: 

Być najlepszym w naszych usługach

 

Być najlepszym w naszych usługach

Zadbać o najlepszych ludzi i najlepsze rozwiązania

Zadbać o to, aby nasi ludzie byli zmotywowani i zadowoleni z pracy i życia

Zbudować pomost między różnicami kulturowymi

 

Zawsze okazywać nasz ludzki wymiar osobom, które z nami współpracują.

 

Tymi ambicjami udało nam się połączyć naszych pracowników i klientów, którzy są zadowoleni i usatysfakcjonowani ze współpracy. Nasze ambicje czynią również niebagatelną różnicę względem innych poprzez jakość i elastyczność świadczonych przez nas usług na wszystkich poziomach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami.

Kontakt Covebo Polska Produkcja

77 545 75 75

 

Kontakt Covebo Polska Technika

77 545 75 55

Partnerzy