Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Na Czerwonym Dywanie Covebo: Krystian Walek

Na Czerwonym Dywanie Covebo: Krystian Walek

Przygoda życia

Moja przygoda z pracą za granicą zaczęła się w 2005 roku, kiedy to po zakończeniu edukacji, jak większość z nas, zadałem sobie pytanie „Co dalej?”. Początki bywają trudne, jednak zawsze wychodziłem z założenia, że „im bardziej pod górę, tym będą ładniejsze widoki”. Patrząc z perspektywy czasu w ciągu 9 lat pracy w Covebo owych widoków było całe mnóstwo. W tym czasie, przeszedłem skrupulatnie przez wszystkie szczeble ścieżki zawodowej.

 

5 funkcji w 9 lat

Moim punktem wyjścia w Covebo była praca na produkcji, następnie funkcja koordynatora, lidera zespołu, menadżera projektów aż po obecną funkcję dyrektora operacyjnego - wspólnym mianownikiem wszystkich tych funkcji jest praca z ludźmi i spełnianie ich oczekiwań. Aby być pomocnym dla każdego, z kim miałem przyjemność pracować i jednocześnie tworzyć naszą organizację, wiedziałem, że muszę pracować nad sobą i inwestować w swój rozwój osobisty. Każdy człowiek jest inny, ma inną osobowość i priorytety. Umiejętność pogodzenia ze sobą tych wszystkich cech i odnalezienie się w środowisku pracy stanowiły dla mnie zawsze najważniejszy priorytet.

Wysoka poprzeczka

Proces rozwoju osobistego jest nieskończony i na każdym etapie wymaga uczenia się nowych rzeczy i stawiania czoła wszystkiemu, co wpływa na jakość pracy wszystkich zaangażowanych w ten proces. Swoje podejście do codziennej pracy i możliwość rozwijania się zawdzięczam kolegom i koleżankom, z którymi dane mi było do tej pory pracować. Codziennie mogłem uczyć się od nich nowych zagadnień i rozwiązywania kluczowych sytuacji. Covebo dało mi możliwość bycia sobą i realizowania się w taki sposób, aby osiągać jak najlepsze rezultaty. Za to jestem im ogromnie wdzięczny, bo czy może być coś lepszego niż możliwość bycia sobą i przy okazji zarabiania pieniędzy?

Pomysł na siebie

Praca wykonywana z pasją rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus, na który pracuje się przez całe życie. Nauczyłem się, że zawsze należy myśleć nie nad problemami, a rozwiązaniami oraz że wizja gotowego projektu pomaga w podejmowaniu małych i dużych kroków. Za każdym razem kiedy obejmowałem nowe stanowisko, miałem wizję siebie i tego, jaki muszę się stać, aby moja osoba była konkretną wartością dodatnią dla całej organizacji i jej klientów. Również w tym momencie mam swoją wizję, którą chcę zrealizować tak, aby nam wszystkim z dnia na dzień było łatwiej i przyjemniej i tak, abyśmy nadal budowali jakość marki Covebo. Zdaję sobie sprawę ile pracy jeszcze przede mną i wiem, że to kolejny nowy początek nie tylko dla mnie. Każda zdrowa relacja składa się ze znalezienia odpowiedniej osoby i bycia odpowiednim człowiekiem. Takim chciałbym być dla Was, abyśmy razem małymi krokami szli w dobrym kierunku. Kierunku wielkiego sukcesu Covebo.

Ostatnio zmienianyśroda, 07 czerwiec 2017 08:07
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Więcej w tej kategorii: « Dzień Dziecka w Covebo Promocje w NL »
Powrót na górę

Partnerzy

POPUP