Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Efteling - świat czarów koło Tilburga

Efteling - świat czarów koło Tilburga

Tym razem chcieliśmy Wam pokazać coś istnie magicznego.
Tuż nieopodal Tilburga, na południu Holandii znajduje się niezwykłe miejsce - park rozrywki Efteling. Jest to jedno z największych i najwspanialszych takich miejsc w Europie!

Parki rozrywki często kojarzą nam się z zabawa dla dzieci, ale w Efteling każdy znajdzie dla siebie jakieś atrakcje. Dla miłośników mocnych wrażeń jest do dyspozycji rollercoaster "Python", który prowadzi przez dwa pionowe wiraże oraz kilkanaście ostrych serpentyn. Dodatkowo możemy zafundować sobie pełną wrażeń przejażdżkę innymi kolejkami górskimi, jak np. "Baron 1898" czy przeprowadzić walkę ze smokiem na drewnianej kolejce "Joris en de Draak".

Jeśli wyjechaliśmy całą rodziną, lub odwiedzają nas dzieci, można im pokazać "Bajkowy Ogród" lub zabrać je na przejażdżkę "Latającym Holendrem". Poza tym w parku Efteling znajduje się kilka bajkowych zamków i pałaców, kolejki prowadzące przez tunele i domy pełne niesamowitych postaci i krain.

Na pewno taki park rozrywki warto zobaczyć - będzie to niezapomniane przeżycie!

Strona parku Efteling: https://www.efteling.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

Partnerzy

POPUP