Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Covebo Summerparty - pracuj i baw się z nami!

Covebo Summerparty - pracuj i baw się z nami!

Już w tą sobotę odbędzie się kolejna edycja Covebo Summerparty. Co to za impreza? Zaraz wszystko Wam opowiemy.

Co roku chcemy Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście z nami - że nam zaufaliście, że jesteście dobrymi Pracownikami, że realizujecie z nami swoje plany zawodowe. Lato to najlepszy czas na imprezy, więc zawsze staramy się przygotować dla Was wyjątkowe party.

Staramy się, aby każda nasza impreza była niezapomnianym wydarzeniem. Dlatego zapraszamy dla Was znakomitych polskich DJ-ów i wykonawców klubowych. A to wszystko odbywa się w ekskluzywnych miejscach, przygotowanych specjalnie dla Was. Na miejscy poza świetną muzyką i dobra zabawą dostępne są także napoje i poczęstunek - specjalnie dla naszych najważniejszych Gości: dla Was.

Każde Summerparty ma swój motyw przewodni, dzięki czemu jest jeszcze bardziej niezwykłe. Czy to "Impreza dla VIP-ów", czy tez "Noc w bieli", baśniowa kraina "Po drugiej stronie lustra", czy tak jak w tym roku "Anioły i Diabły". Puścicie wodze swojej fantazji, przebierzecie się i poczujecie niesamowita atmosferę najlepszej imprezy tego lata!

Zaglądajcie na naszego Facebooka, gdzie będziemy stale Was informować o tym i innych ciekawych wydarzeniach w Covebo: https://www.facebook.com/CoveboWorkOffice

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 24 lipiec 2017 08:31
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

Partnerzy

POPUP