Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Rekrutacja - super sprawa!

Rekrutacja - super sprawa!

Jak wygląda rekrutacja Pracowników produkcji w Covebo? Zobacz sam - to całkiem fajne!

Znalazłeś w Covebo ciekawe ogłoszenie z pracą, którą chętnie byś podjął? Właśnie zastanawiasz się, jak dalej pokierować swoją karierą zawodową? Może właśnie w tym momencie pojawia się obawa o to jak pójdzie rekrutacja i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Niepotrzebnie - zaraz Ci wszystko opowiemy i sam zobaczysz, że tak naprawdę to niezła frajda!

Najłatwiej zrobisz pierwszy krok w stronę swojej nowej rejestrując się na naszej stronie www.covebo.pl, jako chętny do pracy. Pojawia się przed Tobą łatwy formularz, w którym w kilku punktach podajesz swoje podstawowe dane jak imię i nazwisko, datę urodzenia, wykształcenie, numer kontaktowy itp. To pozwoli nam wstępnie Cię poznać i dobrać dla Ciebie najlepsze oferty pracy. Jeśli w pierwszej kolejności zdecydowałeś się do nas zadzwonić - to też super! Nasz Rekruter podpowie Ci, co powinieneś zrobić w następnych krokach, aby wyjechać z nami do pracy. Najpewniej zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego na naszej stronie.

Po zarejestrowaniu w naszej bazie Kandydatów zostaniesz zaproszony przez nas na rozmowę kwalifikacyjną, która możemy odbyć np. przez telefon, Skype lub osobiście w naszym biurze. Ale nie obawiaj się - w Covebo nie lubimy "sztywnych" rozmów jak w jakiejś korporacji! Zapytamy Cię o to, co lubisz, co potrafisz, czy masz jakieś uprawnienia lub certyfikaty, kiedy i na jak długi chcesz wyjechać, gdzie dotychczas pracowałeś, czy lubisz prowadzić auto... to naprawdę łatwa i przyjemna rozmowa. :) Chcemy się dowiedzieć o Tobie jak najwięcej, abyś był zadowolony z pracy, jaką dla Ciebie znajdziemy.

Jeśli chcesz wyjechać do pracy z bliska osobą, dziewczyną/chłopakiem lub z przyjaciółmi - to jest najlepszy moment aby nam o tym powiedzieć. Bardzo lubimy, gdy nasi Kandydaci chcą wyjechać ze znajomymi. W grupie zawsze raźniej! Postaramy się także znaleźć Wam takie zakwaterowanie, abyście mieszkali blisko siebie.

Ważnym etapem rozmowy jest krótki dialog w języku angielskim - oczywiście jeśli tego wymaga stanowisko, na jakim chciałbyś podjąć pracę. Niemal we wszystkich zakładach w Holandii komunikacja odbywa się w języku angielskim. Są to przeważnie dość proste komunikaty, które pomogą Ci zorganizować swoje stanowisko pracy. Nasz Rekruter sprawdzi, czy dasz sobie radę z poleceniami w j. angielskim i czy nie będziesz mieć kłopotu z ich zrozumieniem. Zależy nam na tym, aby pracowało Ci się komfortowo i bezproblemowo! I nie martw się - niezależnie, czy znasz absolutnie podstawowe zwroty, czy mówisz płynnie po angielsku - znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce. :)

Podczas takiej rekrutacji, przedstawimy Ci najbardziej dopasowane oferty do Twoich umiejętności i preferencji. W każdej chwili mamy dostępnych kilkadziesiąt różnych ofert - pomożemy Ci wybrać jedną z nich, opowiemy na czym polega praca i jakie są warunki. Gdy już dobierzemy ofertę, która będzie Ci odpowiadać, prześlemy do Ciebie wszystkie dokumenty: Umowę, Regulamin, Informatory, Opis stanowiska pracy, Przewodnik po ciekawych miejscach w Holandii itd. Będziesz mógł spokojnie przejrzeć je w domu. Gdy się z nimi zapoznasz, wydrukujesz je, podpiszesz i odeślesz do nas. W ciągu kilku dni nasz Rekruter skontaktuje się z Tobą i przekaże Ci szczegóły dotyczące wyjazdu.

Widzisz? Rekrutacja w Covebo to nic strasznego!
Pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o szczegóły naboru lub o aktualne oferty pracy: 77 545 75 75.
Za tydzień opowiemy Ci o tym, jak wygląda w Covebo rekrutacja dla Specjalistów-Techników.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej w naszym biurze!

Ostatnio zmienianyśroda, 02 sierpień 2017 12:02
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

Partnerzy

POPUP