Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Covebo partnerem szlachetnej Akcji "Piórniki dla Afryki"

Covebo partnerem szlachetnej Akcji "Piórniki dla Afryki"

Właśnie rusza III Edycja szlachetnej akcji "Piórniki dla Afryki", a Covebo Work Office jest jej dumnym patronem!
Naszym celem jest zgromadzenie jak największej ilości piórników szkolnych wraz z wyposażeniem, które następnie trafią do dzieci w afrykańskich wioskach. Przygotowaliśmy już kilkadziesiąt pudeł na piórniki, które znajdą się w opolskich szkołach. Dołączcie do akcji, podarujcie nieco artykułów szkolnych i sprawcie, aby dzieci w Afryce miały z czego się uczyć. Udostępniajcie ten post na swoich profilach, aby dotarł do jak największej ilości osób - musimy w tym roku pobić zeszłoroczny wynik!

Czym jest akcja "Piórniki dla Afryki"?
Jak mówi Tomasz Krystosek, Organizator Akcji: "Po raz kolejny zbieramy piórniki, plecaki kredki, długopisy, zeszyty ... przybory szkolne dla naszych afrykańskich kolegów i koleżanek z Kamerunu: Salapoumbe, Libongo ... do Ks.Jana Kobzan. Kochani, ta akcja różni się od poprzednich .... po prostu jest już OGÓLNOPOLSKA. Mamy NOWE LOGO akcji, nowe plakaty, pomysły i Firmy partnerskie wspomagające akcję: Agencja Pracy COVEBO Work Office & Human Resources oraz Struxi Sp. z o.o. Deweloper. Wszystko po to aby nazbierać jak najwięcej. Już w najbliższym czasie plakaty, naklejki, kartony trafią do Szkół i Placówek Oświatowych. Akcja potrwa do 24 grudnia 2017r. Przybory szkolne można zostawiać w placówkach oznakowanych plakatem i logo akcji, w specjalne oznakowanych kartonach oraz w siedzibie organizatora tj. Stowarzyszenia Odnowy Wsi Kopalina. Wierzę że i tym razem, po raz kolejny możemy - Dzieci z Kamerunu mogą na Was liczyć."

Wspierajcie akcję, zostawiając piórniki i wyposażenie w sekretariatach opolskich szkół podstawowych i gimnazjów. Lub rozgłoście Akcje wśród znajomych, udostępniając ja na swoim Facebooku!

Oficjalna Strona Wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1188238097977549/
Ostatnio zmienianypiątek, 24 listopad 2017 09:59
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

Partnerzy