Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Jak zacząć pracę za granicą bez znajomości języka obcego? W Covebo to proste jak "A, B, C"!

Jak zacząć pracę za granicą bez znajomości języka obcego? W Covebo to proste jak "A, B, C"!

Jeśli chcesz zacząć pracę za granicą, ale nie znasz języka obcego - pokażemy Ci, że u nas w COVEBO Work Office to żaden problem!

Każdego tygodnia zgłasza się do nas kilkadziesiąt osób, które chciałyby wyjechać z nami do pracy np. w Holandii. Obawiają się jednak tego, że słaba znajomość języka obcego może być problemem. Jednak my mamy w swojej ofercie prawie 100 rożnych ofert każdego tygodnia i wśród nich są także takie, gdzie język obcy nie jest wymagany. Są one często opisane na liście ofert jako "BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA". Jednak nawet jeśli nie widzisz takich ofert, my znajdziemy prace dla Ciebie, w której nie będziesz musieć mówić po angielsku, czy holendersku.

Jak to się dzieje?
Rejestrując się na naszej stronie jako Kandydat do pracy, pojawia się przed Tobą nasz Formularz Rejestracyjny. Odpowiadasz na kilka podstawowych pytań w nim zawartych i zostaje utworzone dla Ciebie "Profil Pracownika". To w nim będziemy przechowywać te informacje o Tobie, które ułatwia nam znalezienie pracy dla Ciebie. Po pierwszym kroku rejestracji zostaniesz przekierowany na swój Profil, gdzie będziesz mieć możliwość dopisania dodatkowych informacji - np. o tym, czy znasz języki obce. Spójrz na zdjęcie poniżej - pokazuje część Profilu "Wykształcenie, umiejętności i języki obce". Te pola znajdują się pod zakładką "Twoje dane" na Twoim profilu. Przyjrzyj się uważnie:

W tym miejscu możesz określić swój stopień znajomości poszczególnych języków obcych: angielskiego, holenderskiego i niemieckiego. Jeśli wybierzesz "Brak znajomości języka", nasz rekruter znajdzie dla Ciebie takie oferty, które będą dopasowane. Jesli natomiast zaznaczysz, że znasz język obcy, nasz rekruter zadzwoni do Ciebie i zamienicie kilka podstawowych zdań w języku obcym, a szanse na znalezienie dobrej pracy będą większe.

Nie martw się jednak - znajdziemy prace dla każdego, niezależnie od umiejętności i doświadczenia. :)

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wymagań dla Kandydatów na poszczególne oferty pracy, zadzwoń do nas i spytaj: +48 77 545 75 75.
Zapraszamy także do zadawania pytań na naszym profilu Facebookowym: https://www.facebook.com/CoveboWorkOffice/

Ostatnio zmienianyczwartek, 18 październik 2018 09:04
Oceń ten artykuł
(10 głosów)
Powrót na górę

Partnerzy

POPUP