Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Wybraliśmy Finalistów Konkursu!

Wybraliśmy Finalistów Konkursu!

Z końcem listopada zakończył się termin nadsyłania zgłoszeń do naszego Wielkiego Konkursu, w którym można wygrać nowego iPhone 7. Wpłynęło do nas wiele filmików i nieco czasu zajęło nam przejrzenie wszystkich - a chcieliśmy wybrać najlepszy! Ostatecznie do finału wytypowaliśmy 3 Wasze filmy. Jury ma ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ autor każdego z nich naprawdę się starał. Nasi finaliści pracują m.in. w logistyce i przy produkcji mięsa. Zobaczcie sami finałową Trójkę i powiedzcie sami, co o nich myślicie. :)

 

Tomasz Cynar


[zobacz film]

Mariusz Pastwa


[zobacz film]

Adam Żmudź


[zobacz film]

Ostateczny zwycięzca zostanie wyłoniony przez Jury jeszcze w tym tygodniu! 

Nasi jurorzy mieli do przejrzenia kilkadziesiąt niezwykłych filmów - na niektórych opowiadaliście, jak przebiegała rekrutacja, na innych jak Wam się pracowało w zakładzie lub jak się mieszka w domkach. Mówiliście o odczuciach swoich, albo o tym, jak przyjęli Was pracownicy w naszych biurach w Polsce i w Holandii. Trafiały do nas także filmiki z zabawnych sytuacji, jakie Was spotkały w pracy w Covebo. :) Ich przeglądanie było pełne wrażeń!

Oto jak wybieraliśmy finalistów:
Zaglądajcie na naszą stronę aby poznać nowego posiadacza smartfona iPhone 7!


Rozwiązanie Konkursu już wkrótce.
Dziękujemy wszystkim za udział!

Zobacz aktualne oferty pracy
Znajdź nas na Facebooku
Poczytaj naszego Bloga

##Link_Rezygnacji##

Ostatnio zmienianyśroda, 17 styczeń 2018 11:55
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

Partnerzy

POPUP