Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Warunki zakwaterowania w Holandii - wszystko o SNF

Warunki zakwaterowania w Holandii - wszystko o SNF

Wyróżniony

Jeśli jesteś przed swoim pierwszym wyjazdem do pracy w Holandii, zastanawiasz się jak mogą wyglądać warunki zakwaterowania i wyposażenie domków lub mieszkań. To ważne, bo w końcy będziesz tam spędzać swój czas przeznaczony na wypoczynek po pracy i zbieranie nowych sił na kolejny dzień. Wiemy o tym, dlatego dbamy o to, aby nasze zakwaterowanie było zgodne ze wszystkimi wymogami i regulacjami.

Czym są te regulacje?

Holenderscy ustawodawcy zadbali o to, aby każde zakwaterowanie dla pracowników tymczasowych (z których tylko dla Covebo pracuje ponad 6000) było w należytym standardzie, umożliwiającym dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień tak, aby bez problemu móc wygodnie mieszkać tygodniami lub nawet miesiącami spędzonymi na kontrakcie. Te zasady spisali w dokumencie wydanym przez Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych (Stichting Normering Flexwonen – SNF).

Normy opisane przez SNF opisują nie tylko to, ile każdy z mieszkańców powinien mieć zapewnionej przestrzeni, dostępu do kuchenki, lodówki etc., ale przede wszystkim dbają o to, aby mieszkanie było bezpieczne - odpowiednio przygotowane i zabezpieczone instalacje elektryczne, urządzenia PPOŻ, oraz okresowe kontrole techniczne instalacji i wyposażenia. Dzięki temu możesz spać bezpiecznie i byc pewnym, że podczas Twojego pobytu nic złego z Twoim mieszkaniem się nie stanie.

Dokładny wykaz norm można pobrać ze strony SNF (w j. polskim), pod tym linkiem:
http://www.normeringflexwonen.nl/Publicatie_Download/Pools%20SNF%20te%20vertalen%20Uniforme%20huisvestingsnorm%20-%20DEF%20-%20Bijlage%20Principeakkoord%20Buitenlandparagraaf.pdf

Więcej o normach zamieszkania dla Pracowników tymczasowych przeczytacie na stronach SNF:
http://www.normeringflexwonen.nl/pl/default.aspx

Zobacz aktualne oferty pracy z zakwaterowaniem w pobliży miejsca pracy >>

Ostatnio zmienianyczwartek, 21 czerwiec 2018 11:35
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Powrót na górę

Partnerzy