Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu
Darmowy transport Polska Holandia Darmowy transport Polska Holandia

Darmowy przejazd z Polski do Holandii z Covebo Work Office - czy naprawdę nic nie płacę?

Wyróżniony

Od kilku miesięcy nasza Agencja Zatrudnienia COVEBO oferuje Ci wiele ofert oznaczonych jako "Darmowy Transport". Co to właściwie znaczy? Czy rzeczywiście nic nie zapłacisz za podróż?

Zazwyczaj standardowe koszty podróży z Polski do pracy w Holandii jednym z wygodnych, kilkuosobowych busów, wynoszą ok. 60 Euro. Różnić się one mogą w zależności od przewoźnika, jeśli jednak pozwolisz nam zająć się organizacją przejazdu, na pewno wynegocjowana przez nas cena biletu będzie korzystna.
Od kilku miesięcy staramy się jednak pójść krok dalej i każdego miesiąca proponować Ci od kilku do kilkunastu ofert, co do których wyjazd do Holandii jest w całości pokrywany przez Covebo!

Opłata za przejazd nie jest wówczas w żaden sposób pobierana z Twojego wynagrodzenia, nie jest także pobierana żadna kaucja na poczet przejazdu. Możesz wyjechać do pracy dosłownie nie posiadając żadnych pieniędzy (oczywiście poza tymi, które weźmiesz ze sobą na jedzenie kupowane do czasu gdy otrzymasz swoją pierwsza wypłatę po pierwszym miesiącu). Właściwie jedyny warunek, jaki chcielibyśmy abyś spełnił, to zostanie z nami w pracy na minimalny okres kontraktu, czyli 8 tygodni. Jeśli przed tym czasem zerwiesz kontrakt - tylko wtedy opłata za przejazd może zostać pobrana z ostatniego wynagrodzenia.

Czy opłata za przejazd zostanie pobrana w jakichś innych odliczeniach?

Covebo nie pobiera żadnych dodatkowych odliczeń od wypłaty poza ustawowymi składkami, m.in. zdrowotnej, emerytalnej, ubezpieczenia i podatki. Pobierane mogą być także opłaty za używanie niektórych udogodnień (np. za wypożyczenie samochodu od nas etc.), jednak wszystkie one są opisane w Regulaminie oraz wymienione na pasku wypłaty ("salarisie"). Żadne z tych odliczeń nie jest powiększone o koszty transportu z Polski do Holandii - w przypadku skorzystania z oferty "Darmowego Transportu".

Jak zawsze zachęcamy do kontaktu z naszymi rekruterami pod numerem telefonu: +48775457575 - którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące oferty z Darmowym Transportem. Pod tym numerem pomożemy Ci także znaleźć najlepszą pracę odpowiednio do Twoich umiejętności i doświadczenia.

Zobacz aktualne oferty z darmowym przejazdem z Polski do Holandii i jedź już nawet w najbliższy weekend!
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 26 listopad 2018 13:56
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Powrót na górę

Partnerzy

POPUP